Naslovnica Sport Ostali sportovi SKI Klub Karaula na „Majnex cup-u 2018“

SKI Klub Karaula na „Majnex cup-u 2018“

429
PODIJELI

Uspješno je prošlog vikenda održan „Majnex cup 2018“, dječja trka iz kalendara Alpskog kupa BiH koji je organizovan na Ravnoj planini. Učešće je uzelo oko 150 takmičara iz bh klubova među kojima je i SKI Klub Karaula.

Uzrasne kategorije koje su učestvovale na ovom takmičenju su U-8, U-10, U-12, U-14 i U-16.

Prvi dan su vožene trke slaloma, a drugi dan veleslaloma. Staza je oba dana takmičenja bila u savršenom stanju i uslovi za sve takmičare su bili podjednaki i idealni.

Takmičari SKI Kluba Karaula takmičili su se u veleslalomu i ostvarili sljedeće rezulte: U kategoriji U-8 dječaci Orhan Pašalić osvojio je četvrto mjesto, u kategoriji U-10 djevojčice prvo mjesto osvojila je Naida Kahrić, treće Zara Zec, te Langić Nejla deveto u istoj kategoriji, u kategriji U-12 dječaci Rijad Bevrnja osvojio je trinaesto mjesto, a u kategoriji U-14 djevojčice Ejla Voloder-Zelić Prvo, Adna Bevrnja četvrto, Erna Ramić šesto, Selma Prohan sedmo, Samra Langić osmo i Nejra Mulić desto mjesto.