-2.1 C
Utorak, 30 studenoga, 2021
Još

Drugi dan Balkanskog prvenstva u karateu: Mladost iz Viteza ima još jednom prvaka

()

Balkansko karate prvenstvo

Drugi dan  Balkanskog prvenstva za djecu i seniore koje se održava u Poreču u Hrvatskoj nastupila su tri takmičara karate kluba Mladost iz Vitez koji su osvojili dvije medalje, jednu zlatnu i jednu bronzanu.

drugi dan balkanskog prvenstva u karateu: mladost iz viteza ima još jednom prvaka

Zlatnu medalju je osvojio Spahić Belmin u kategoriji borbe dječaci +52kg i tako postao prvak Balkana. Belmin je ovim nastupom samo dokazao svoj dosadašnji kvalitet.

Bronzanu medalju je osvojio Plivčić Emrah u kategoriji borbe dječaci 12 godina -37kg,  dok je Redžić Harun u kategoriji borbe dječaci 12 godina –52kg imao zapažen nastup.

Čestitamo svim učesnicima turnira, a posebno osvajačima medalja.