FOTO/ Odigran prvi susret prvog kola grupe “F” kvalifikacija za U21 Evropsko prvenstvo, reprezentacija BiH u gostima remizirala sa Crnom Gorom!

U glavnom gradu Crne Gore, u Podgorici, danas je odigran prvi susret prvog kola grupe “F” kvalifikacija za U21 Evropsko prvenstvo 2023. godine između reprezentacija Crne Gore i BiH.

Moldavija – BiH 1:1

U Podgorici su danas, u okviru prvog kola grupe “F” kvalifikacija za U21 Evropsko prvenstvo 2023. godine snage odmjerile reprezentacije Cene Gore i BiH.

foto/ odigran prvi susret prvog kola grupe “f” kvalifikacija za u21 evropsko prvenstvo, reprezentacija bih u gostima remizirala sa crnom gorom!

Prvo poluvrijeme ovog meča bilo je dosta sadržajno što se tiče prilika, međutim, izostalo je ono najvažnije, odnosno, pogotci, a u nastavku reprezentacija BiH u 49. minuti dolazi do prednosti rezultatom 1:0, i to tako šrto je domaći igrač Krstović loptu pospremio u vlastitu mrežu.

Ipak, slavlje selekcije BiH nije dugo trajalo, s obzirom da su Crnogorci u 56. minuti poravnali rezltat na 1:1, odnosno gostujući igrač Barišić matirao je vlastitog golmana, međutim, reprezentacija BiH samo dvije minute kasnije dolazi do svog drugog pogotka i novog vodstva, strijelac za 2:1 bio je Bašić.

Da tri boda ne odu na bodovni saldo selekcije BiH pobrinuli su se Crnogorci u 68. minuti, kada Ražnjatović pogađa za poravnanje rezultata na 2:2, za ispostaviće se, konačan epilog ovog duela.

Selekcija BiH je tako gostujućim remijem otvorila ove kvalifikacije, a u grupi se pored selekcija BiH i Crne Gore još nalaze i Italija, Švedska, Republika Irska, te Luksemburg.