Naslovnica Sport Nogomet Vučica stigla do nove pobjede

Vučica stigla do nove pobjede

21
PODIJELI

AS Roma je u sklopu četvrtog kola grupne faze Lige prvaka gostovala kod CSKA iz Moskve.

Roma je upisala novu pobjedu ovaj put u Moskvi. Vučica iz Rima je rano došla do vodstva već u četvrtoj minuti kada je Kostas Manolas pogodio za 0:1, što je bio konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu CSKA Moskva je uspjela na samom početku da stigne do izjednačujućeg pogotka. Arnor Sigurđson je pogodio za erupciju oduševljenja na stadionu.

Slavlje u Moskvi nije dugo trajalo, jer je Lorenzo Pellegrini već u 59. minuti susreta pogodio za Vučicu i postavio konačnih 1:2. Roma je nakon večerašnjeg susreta stigla do treće pobjede u Ligi prvaka, dok je ovo CSKA drugi poraz.

Naš reprezntativac Edin Džeko utakmicu je završio bez pogotka, ali sa kapitenskom trakom na ruci, nakon što je igru napustio Alessandro Florenzi u 88. minuti susreta.