Naslovnica Sport Nogomet Pobjeda Milana, Piatek ponovno strijelac

Pobjeda Milana, Piatek ponovno strijelac

20
PODIJELI

Nakon što su u protekla dva tjedna nogometaši AC Milana uzeli po bod u derbijima protiv Napolija i Rome, “Rossoneri” su u nedjelju u posljednjem susretu 23. kola Serie A upisali domaću pobjedu nad Cagliarijem 3:0.

oglasi

Milan je poveo u 13. minuti autogolom Luce Ceppitellija, Lucas Paquetta je u 22. minuti povisio na 2:0, a konačan rezultat postavio je Krzysztof Piatek u 62. Bio je to već četvrti gol poljskog napadača u četvrtom nastupu za Milan, prenosi Fena.

U ranijem terminu Juventus je također s 3:0 svladao Sassuolo, dok su u ostalim nedjeljnim susretima postignuti sljedeći rezultati Bologna – Genoa 1:1, Sampdoria – Frosinone 0:1, Atalanta – SPAL 2:1, Torino – Udinese 1:0.

Na vrhu ljestvice Serie A je Juventus sa 63 boda, drugi Napoli ima 52, treći Inter 43, a četvrti Milan 39 bodova. Atalanta, Roma i Lazio imaju po 38 bodova.