Nogometaši Novog Pazara prvi su četvrtfinalisti Kupa Srbije.
Kao gosti slavili su u Inđiji 2:3, a zanimljivo je da su svih 5 golova postigli u prvih pola sata igre.
Golovima Bogdanovskog u 6., Ergelaša u 17. iz jedanaesterca i u 21. minuti gosti su uvjerljivo poveli i činilo se da većih uzbuđenja neće biti. No, domaći su u 29. minuti golovima Kojića i Desančića smanjili na 2:3.
Do kraja nije bilo više golova te su izabranici Siniše Dobrašinovića prošli u daljnji krug natjecanja.
U sredu će se odigrati šest utakmica osmine finala: OFK Vršac – Napredak (13), Radnički 1923 – Smederevo (13), Čukarički – Javor (15.30), Voždovac – Radnički SM (15.30), Crvena zvezda. – Radnički N ( 18) i Mladost GAT – Vojvodina (18). Partizan i Grafičar (16) igraju prekosutra.
www.sportskacentrala.com




