LIGA PRVAKA: Inter svladao Atletico, PSV i Dortmund bez pobjede (VIDEO)

Nogometaši Intera pobijedili su Atletico Madrid u Milanu s 1:0, u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka.

Pogodak odluke postigao je rezervista Marko Arnautović u 79. minuti, nakon što je prethodno promašio dosta prilika. Gosti su griješili na sredini terena, lomila se kontra. Oblak je zaustavio udarac Lautara Martineza, ali na njegovu nesreću na loptu je natrčao Arnautović i poslao je u mrežu.

Kada je u pitanju druga utakmica, u Eindhovenu nije bilo pobjednika, PSV i Dortmund su odigrali neriješeno, a rezultat je bio 1:1. Dortmund je poveo u 24. minuti utakmice, a strijelac protiv svog bivšeg kluba bio je Malen koji se nije proslavio tim golom. PSV je izjednačio u 56. minuti, kada je najstrožu kaznu izveo De Jong. Odlična akcija PSV-a, bila je to po lijevoj strani, Hummels je srušio Tilmana, a sudac Jovanović pokazao je na jedanaesterac.

Uzvratni susreti na rasporedu su 13. ožujka.