Pogledajte naslovnice španjolskih novina nakon blamaže Barce: “Sramota”, “Historijsko poniženje”

Bayern je sinoć u Lisabonu u epskom četvrtfinalu pregazio Barcelonu 8:2 i nanio joj najteži poraz u historiji Lige prvaka

Bavarci su poveli već u 4. minuti golom Müllera, da bi samo tri minute kasnije Alaba zabio autogol za 1:1. Perišić je u 22. ponovno vratio Nijemce u vodstvo, a onda se otvorilo. U sljedećih devet minuta zabili su još Gnabry i Müller, da bi Luiz Suarez donio tračak nade Barceloni u 57. minuti.

No ona je trajala samo šest minuta do Kimmichova gola, a nemilosrdni Bayern nastavio je trpati. Lewandowski je u 82. zabio za 6:2, a Coutinho je s dva gola u samoj završnici kompletirao neviđeni debakl Barcelone.

Naslovnice bez milosti

Spektakularan poraz Barce na isti način popratili su španjolski mediji koji su dodatno nagazili Setiena i njegovu momčad jutro poslije poraza. Za ovo što se događa u Barceloni više nitko nema strpljenja ni tolerancije, pa čak ni klubu s Nou Campa poslovično naklonjeni mediji Sport i Mundo Deportivo.

pogledajte naslovnice španjolskih novina nakon blamaže barce: "sramota", "historijsko poniženje"

“Sramota”, vrišti naslov Marce koja je na naslovnici objavila Piqueovu izjavu te dodala da španjolski nogomet prvi put nakon 12 godina nema nijednog predstavnika u polufinalu Lige prvaka.

“Kraj sramotnog ciklusa”, objavio je Mundo Deportivo s fotografijom šokiranog Piquea, aludirajući na grozne Barcine rezultate u Ligi prvaka u zadnje dvije sezone.

“Historijsko poniženje”, naslov je i Sporta i lista AS.

“Smiješna Barcelona pretrpjela je najteži poraz u Europi i sezonu zaključuje bez trofeja prvi put u 12 godina”, piše u podnaslovu naslovnice Sporta.