U Novom Travniku, sinoć je u atomskom skloništu odigrana predstava “Taximetar” u suradnji MZ Bare i Gradskog kazališta mladih Vitez.
Predstavu su izveli Matej Baškarad i Marko Mirković, a priča prati taksistu Romana kroz njegove svakodnevne izazove.



Foto/ Notra.ba
Izvor: ( centralna.ba / TNTPortal.ba )




