Dijeli Facebook Twitter Pinterest Email Copy Link LinkedIn Reddit Telegram WhatsApp Threads Na danas održanoj sjednici, Vlada Srednjobosanskog kantona usvojila je odluku o isplati regresa svim kantonalnim zaposlenicima. Iz budžeta SBK za ovu namjenu biti će izdvojeno oko 2,4 miliona KM, dakle svaki kantonalni zaposlenik dobit će regres u iznosu od 476,50 KM. https://www.youtube.com/watch?v=jcNRpeQ2d54Preporučeni članciČESTITAMO: Lovre Lovrinović dobio poziv u U-17 reprezentaciju BiHSutra obilježavanje „Dječije nedjelje“ u TravnikuVlašić: Mještani odahnuli, vjetroparka Galica nema u izmjenama i dopunama Prostornog planaMUP ZDK – Razbojništvo nad radnicima benzinske pumpe “Hifa Petrol” Zenica
Travnik vijesti Nova Bila ponovno živi za mali nogomet: Počinje 8. Memorijalni turnir “Fra Franjo Grebenar – Greba”26.06.2026
Travnik vijesti Obilježavanje šesnaeste godišnjice terorističkog napada na Policijsku upravu-Policijsku stanicu Bugojno26.06.2026
Travnik vijesti Zmajevi ispisali povijest: BiH svladala Katar i ostala u utrci za nokaut fazu Svjetskog prvenstva24.06.2026
Travnik vijesti Zmajevi ispisali povijest: BiH svladala Katar i ostala u utrci za nokaut fazu Svjetskog prvenstva24.06.2026