Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka, noćas su oko ponoći, lišili su slobode A.B. (1991) iz Banjaluke zbog sumnje da je sat ranije muškarcu starom 52 godine nanio povrede usljed kojih je preminuo.
“Policijski službenici preduzimaju potrebne mjere i radnje u cilju dokumentovanja krivičnog djela ‘Ubistvo’, u toku je vršenje uviđaja i izuzimanje tragova i predmeta koji će poslužiti kao dokaz u krivičnom postupku”, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.
Dodaje se da je na licu mjesta dežurni okružni javni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, a sve dalje mjere i radnje prema lišenom slobode preduzimaće se po njegovoj instrukciji.
federalna.ba



