Ludilo na stadionu: Stevanović briljirao te uveo svoj klub u elitu!

U okviru 33. kola švicarske Challenge Lige sastali su se Servette i Lausanne, te su domaćini pobjedom i matematički ovjerili ulazak u elitno fudbalsko takmičenje Švicarske.

Susret je sjajno otvorio naš bivši reprezentativac Miroslav Stevanović koji je već u 4. minuti pogodio za vodstvo domaćih od 1:0. U 15. minuti autogolom Fricka rezultat je izjednačen na 1:1. U drugom poluvremenu ekipa našeg Stevanovića ubacila je u brzinu više, najprije je u 74. minuti Stevanović asistirao Alphonenseu za 2:1, a samo tri minute kasnije Imeri je pogodio za ispostavit će se konačnih 3:1. Po završetku meča na stadionu je nastala totalna ludnica te su hiljade navijača sa tribina sišle na zeleni teren da skupa sa igračima proslave titulu Challenge Lige , a kako je to izgledalo, pogledajte:

Članak preuzet sa https:// tekma.ba