Udruženje Dijabetičara Djece i Mladih `SLATKIŠ´ je grupa podrške svim dijabetičarima sa djelovanjem na području KSB/SBK, sa sjedištem u Novom Travniku. Udruženje je osnovano je 2014. godine sa područjem djelovanja na SBK/KSB.
https://www.youtube.com/watch?v=Sc6HeU96Lzo


