Udruženje dijabetičara djece i mladih „Slatkiš“ iz Novom Travnika i ove godine je organizovalo „Slatku utrku“, treću po redu.
U utrci su sudjelovati djeca iz osnovnih škola sa područja Srednjobosanskog kantona: Novi Travnik, Travnik, Vitez, Busovača, Fojnica,Kreševo, Kiseljak i Uskoplje.
https://www.youtube.com/watch?v=mDUyWrcV334




