Općina Travnik ne zaboravlja svoje bivše uposlenike. Naime, danas su predstavnici općine posjetili penzionere i uručili im skromne novogodišnje poklone.
Inače, sada već tradicionalno povodom svakog 21. marta-Dana Općine Travnik organiziraju prijem za penzionere koji su za vrijeme svog radnog vijeka radili u Općini Travnik.
Od ove godine smo se odlučili da našim penzionerima uljepšamo i novogodišnje praznike sa skromnim poklonima, napisao je na svojoj stranici načelnik općine Admir Hadžiemrić.




