U sarajevskom naselju Pofalići oko 19:15 sati pješaka je udario automobil, potvrđeno je za portal Radiosarajevo.ba iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.
Pješak je zbrinut na Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu.
Nezgoda se desila na glavnoj saobraćajnici. U ovom dijelu grada su nastale velike saobraćajne gužve, prenosi radiosarajevo.
Nešto ranije, na Dolac Malti su se desile tri saobraćajne nezgode zbog kojih je također nastala gužva na glavnoj gradskoj saobraćajnici.
,,,,




