Danas je u Novom Travniku obilježena 31. obljetnica stradavanja branitelja HVO-a i civila. Polaganju vijenaca prisustvovali su predstavnici braniteljskih udruga, političih stranaka i drugih udruga. Opijelo za sve poginule izmolio je vlč. GORAN KOSIĆ.





