Prošlog vikenda na stadionu Plandište održan je 11. malonogometni turnir u organizaciji KŠD Glavica, na kojem je učestvovalo 16 ekipa.
Titulu najbolje ekipe odnio je tim Rastovaca, dok je drugo mjesto zauzela domaća ekipa KŠD Glavica.
Na trećem mjestu našla se ekipa Đoni, Teša & prijatelji, dok je četvrto mjesto pripalo ekipi Slon/Stokilaši.
Za najboljeg igrača turnira proglašen je Luka Barnjak, najbolji golman je Marko Gavrić, a Fair play igrač je Dario Krezić.









Izvor: ( centralna.ba / TNTPortal.ba )




