Policija Kantona Sarajevo završila je uviđaj na mjestu teške nesreće koja se dogodila oko 10.15 sati na magistralnom putu M-17. Saobraćaj je normalizovan nakon nesreće u Pazariću u kojoj je jedna osoba smrtno stradala.
Tragično stradali motociklista R. P. (1965) iz Srbije prevezen je u prosekturu groblja Bare. Vozač kombija, S. H. (1981) iz Visokog, nije povrijeđen i alkotestiranje je pokazalo da nije konzumirao alkohol.
Policija Kontona Sarajevo i tužilaštvo nastavljaju sa radom na dokumentovanju ove nesreće, izjavila je portparolka MUP-a KS-a Mersiha Novalić.
Izvor: ( www.oslobodjenje.ba / TNTPortal.ba )




