U nedjelju 6. listopada su Lokalni izbori, a mi Vam predstavljamo nositelja liste HDZ-a Vitez za Općinsko vijeće:

Ja sam Ranko Križanović, nositelj sam koalicijske liste za Općinsko vijeće Viteza koju predvodi HDZ BiH sa svojim partnerima HSS-om i HKDU-uom.
Inače, dva mandata sam proveo kao vijećnik u Vijeću, a posljednje vrijeme bio sam angažiran kao savjetnik općinskog načelnika Viteza. Po struci sam diplomirani ekonomista, dok se cijeli svoj život bavim košarkom nastupajući za klubove u BiH i državama regije. Oženjen sam i otac dvoje djece.
Uz mene na listi HDZ-a BiH je i još 29 kolegica i kolega koji dolaze iz svih naših naselja te predstavljaju odraz prijedloga koje smo dobili iz naših temeljnih organizacija. Po starosti, stručnom usmjerenju i dosadašnjem iskustvu listu čine osobe raznih profila, liječnici, sportaši, kulturni radnici, profesori, razvojačeni hrvatski branitelji, umirovljenici ali ipak dominanto mlade osobe koje su spremne posvetiti dio sebe u izgradnji modernijeg i uređenijeg Viteza.
Da to možemo pokazali smo i u proteklom vremenskom periodu gdje smo kroz Općinsko vijeće zastupali interes svih Vitežana i podržavanjem razvojnih projekata, zahvaljujući odličnoj suradnji s načelnikom Marjanovićem, unaprijedili standard života u našoj općini.

Kvalitetno upravljanje proračunom, rast prihoda omogućio nam je da u protekle četiri godine obnovimo Gradski trg, niz ulica i dječjih igrališta, da podržavamo sport i kulturu u Vitezu, da cijene vrtića ostanu nepromijenjene te da osiguramo rast izdvajanja za studentske stipendije, socijalna davanja te ulaganje u opremu našeg komunalnog poduzeća, vatrogasaca, civilne zaštite, doma zdravlja i drugih važnih službi.
Kroz suradnji s višim razinama vlasti, kantonom i Federacijom provodimo nove projekte, a tu moram spomenuti kako je u tijeku gradnja brze ceste kroz Vitez, gradnja nove lamele Doma zdravlja i adaptacija zgrade u kojoj će biti smješten odjel općinskog suda za Vitez i Busovaču.
U vremenu pred nama želimo zadobiti povjerenje naših birača i nastaviti sa razvojem Viteza. Želimo u narednom mandatu nastaviti sve što je započete u ovom, dovršiti tekuće projekte i odlučno provesti nove pri čemu posebno trena nastaviti s ulaganjem u sustav vodoopskrbe kao pitanje broj jedan u Vitezu. Mislim i siguran sam u narednom mandatu ovaj problem možemo riješiti, a možemo riješiti i ostale važne aktivnosti u našim mjesnim zajednicama koje su vezane za razvoj infrastrukture.
Stoga, na koncu želim Vas pozvati da nas i dalje pratite, na društvenim mrežama objavljujemo sve naše programe i detaljnije aktivnosti, a u nedjelju, 6. listopada iziđite na izbore, svojim glasom dajte povjerenje Hrvatskoj demokratskoj zajednici i našim kandidatima s liste te tako učinite siguran korak naprijed za vas i našu općinu.
Plaćeni politički marketing
Izvor: ( centralna.ba / TNTPortal.ba )





