Zbog sanacije kvara na distributivnom cjevovodu, sutra 19. veljače, doći će do prekida u vodosnabdijevanju za korisnike u industrijskoj zoni “Bratstvo” (osim za poduzeće ADK doo).
Iz JP Vilenica-vodovod doo Novi Travnik obavještavaju da vode neće biti u razdoblju od 8 do 15 sati.
Korisnici se mole za razumijevanje!

Preporučeni članci
- Mladić iz Bugojna sa 5,5 promila alkohola u krvi izazvao nesreću pa pobjegao
- Težak udes u Travniku: Sudar tri automobila, promet usporen
- OBAVIJEST / Za danas u Travniku najavljeni prekidi u snabdijevanju električnom energijom
- (FOTO) CNC mašina za MSTŠ Travnik / Brojni benefiti projekta “Saradnjom do bolje konkurentnosti”






