Bosanskohercegovački automoto klub (BIHAMK) tijekom i današnjeg dana naveo razlog zbog kojeg se prometuje usporeno. Na magistralnom putu Nova Bila-Kaonik od 08 do 16 sati zbog radova na asfaltiranju prometuje se usporeno, jednom trakom, navedeno je.
Kako nam javljaju naši slušatelji zbog prometne gužve otežano i usporeno se prometuje magistralnom cestom M-5 kroz Kaonik, Vitez, Novu Bilu sve do Novog Travnika i Travnika.
Vozači, naoružajte se strpljenjem i vozite oprezno i sigurno!
Objava Prometne gužve kroz Vitez, Novu Bilu do Novog Travnika i Travnika pojavila se prvi puta na Radio Vitez.




