ABA: Topić nedovoljan, borac do pobjede u Beogradu!

Košarkaši Borca iz Čačka ostvarili su drugu pobjedu u ABA ligi, nakon što su u neizvjesnoj utakmici, nakon preokreta, svladali Megu 89:90.

Beograđanima je ovo drugi poraz u dvije odigrane utakmice.

Prvo poluvrijeme bilo je pravo raspucavanje jer se na odmor otišlo rezultatom 57:52.

U drugom poluvremenu domaći vrlo brzo dolaze do 13 koševa prednosti, ali od tog trenutka kreće povratak Borca.

Već u četvrtoj trećini susret je bio izjednačen i rezultat se vidio na semaforu. Nakon koša uz prekršaj Segua, Borac je poveo 89:90 i tu prednost na kraju uspio sačuvati.

Mega Topić je ubacio 28 poena uz 8 asistencija, Đurišić je dodao 16, Plavšić 15.

Kod pobjednika Segu Ronaldo upisao je 21 poen i 6 asistencija, Birts je ubacio 17 poena, Uskoković je ubacio 12 poena, dok je Rebrača ubacio 11 poena.

U narednom kolu Borac dočekuje Crvenu zvezdu, dok Mega gostuje FMP-u.