Aktualni prvak uvjerljivo je slavio nad bivšim

aktualni prvak uvjerljivo je slavio nad bivšimaktualni prvak uvjerljivo je slavio nad bivšim

Vaterpolisti Novog Beograda upisali su šestu pobjedu u Super ligi Srbije. Novobeograđani su u prvom susretu druge faze natjecanja u skupini A lako s 23:9 svladali prvaka države Šabac iz 2019. godine.

U prethodna dva dvoboja sa Šapčanima, u domaćem prvenstvu i Kupu Srbije, u kojima je bilo teže nego što se očekivalo ostvariti trijumfe, ovaj put momčad trenera Živka Gocića krenula je vrlo angažirano od početka sa željom da ništa ne prepusti slučaju. . Izuzetno motiviran pristup rezultirao je vrlo učinkovitom igrom. Već u prvoj četvrtini domaći su do vrha napunili mrežu gostiju iz Šapca, u prvih osam minuta postigli su osam golova i došli do odlučujuće prednosti.

Vodstvo se nastavilo povećavati sigurnom igrom, pa se pitanje pobjednika nije postavljalo. U novobeogradskom sastavu najefikasniji su bili Alvaro Granados i Nikola Jakšić sa po pet golova, dok se kod Šapčana istaknuo Ognjen Stojanović s također pet golova.

Novobeograđane u srijedu očekuje novi ispit u Ligi prvaka, kada će ugostiti ekipu Breša.