Anadolu Efes uvjerljiv protiv Virtusa!

U 21. kolu Eurolige košarkaši Anadolu Efesa savladali su Virtus iz Bologne rezultatom 99:75.

Turci su već u prvom poluvremenu riješili utakmicu, vjerojatno najbolju ove sezone u elitnom klupskom natjecanju. U završnici prvog dijela susreta, u kojem je pogađao gotovo sve, osigurao je veliku prednost od 23 poena (50:27) i bez većih poteškoća sačuvao sigurno vodstvo do kraja utakmice.

U 34. minuti Virtus se uspio približiti na minus 15 (78:63), no domaći su napravili seriju od 9:0 za miran ulazak u završnicu dvoboja.

Darius Thompson s 26 poena (6/8 za dva, 4/4 za tri, 2sk, 2as, 5ukl) i Elijah Bryant s 21 (5/6 za dva, 2/3 za tri, 3sk, 3as) predvodili su Efes, a Dvoznamenkasti su bili i Shane Larkin s 11 te Tyreek Jones s 10 poena.

U poraženom sastavu oporavljeni Jordan Miki je imao 14 poena (2/3 za tri), kao i Ife Lundberg 11, a Marco Belinelli 11.