U petom danu priprema u Zenici, U-21 reprezentacija Bosne i Hercegovine se koncentriše na posljednju utakmicu kvalifikacija za EURO 2025. U Trening centru NS/FS BiH, tim intenzivno radi na taktici i kondiciji kako bi se što bolje pripremio za predstojeći susret.
Andrija Janjić, štoper koji je prošao kroz sve omladinske selekcije Bosne i Hercegovine, prvi put je dobio poziv za reprezentaciju U-21. Ovaj mladi fudbaler, koji je već pokazao svoj talenat na različitim nivoima, sada ima priliku da se pokaže u dresu mlade reprezentacije u narednim izazovima.
Prije svog debija, Andrija je podijelio svoja očekivanja:
“Ovo je moj prvi poziv za selekciju U-21, i veoma se radujem ovoj prilici. Očekuje nas izazovna utakmica protiv Kipra, ali vjerujem da imamo dovoljno vremena da se kvalitetno pripremimo. Svi zajedno ćemo raditi na postizanju što boljeg rezultata, a ja se nadam da ću imati priliku da debitujem na ovom meču.”
Janjić je također dodao:
„Dobro sam se uklopio u ekipu, svi igrači i stručni štab su me srdačno prihvatili, i zaista osjećam podršku i timski duh. Vjerujem da možemo postići dobar rezultat i pokazati naš potencijal na terenu.“
Izvor: ( www.nfsbih.ba / TNTPortal.ba )




