Arsenal bez milosti u Sheffieldu, pet različitih strijelaca i autogol (VIDEO)

Nogometaši Arsenala pobijedili su u gostima Sheffield United sa 6-0 u utakmici 27. kola Premier lige.

Već na poluvremenu je pukla “petarda”, a do 15. minute Topnici su već imali prednost od 3:0, nakon golova Edegarda u 9., autogola Boglea u 13. i Martinellija dvije minute kasnije.

Na 4:0 povisio je Kai Havertz u 25. minuti, a Declan Rice je “bacio petardu” u 39. minuti, kada je na semaforu stajalo 5:0.

Točku na i stavio je Ben White u 58. minuti, kada je postigao jedini pogodak u drugom dijelu i bio peti strijelac za svoju momčad na ovoj utakmici.

Arsenal tako drži korak s vodećim dvojcem Liverpool-Manchester City budući da sa 61 bodom zaostaje samo dva boda za vodećim i jedan za Građanima.

Sheffield United je posljednji na ljestvici sa 13 bodova, koliko ima i Burnley na prvom mjestu, te će teško izbjeći ispadanje.