ARTETINA MOMČAD DO TRIJUMFA: Arsenal svladao Liverpool (VIDEO)

U 23. kolu Premier lige nogometaši Arsenala svladali su Liverpool na Emiratesu rezultatom 3:1.

Arsenal je odlično ušao u susret, a dobru igru ​​okrunio je u 14. minuti utakmice kada je Sake matirao vratara Liverpoola. Arsenal je nastavio s napadima, ali nije iskoristio svoje prilike, pa je kazna za to stigla u završnici prvog poluvremena kada je Gabriel Magalleš postigao autogol. S tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

Liverpool je bolje otvorio drugi dio utakmice, bio je bolji protivnik nego u prvom dijelu, ali je Arsenal zabio gol, a to je bio pravi poklon. Došlo je do nesporazuma između Virgila Van Dijka i vratarke Alison Becker, Van Dijk je gradio loptu čekajući da Alisson istrči i šutne je u polje. Brazilac jest istrčao, ali je promašio cijelu loptu na rubu šesnaesterca, servirao loptu Martinelliju koji je lako prihvatio poklon. Od tog trenutka Liverpool je pokušavao doći do izjednačenja, ali bez uspjeha. Točku na utakmicu stavio je rezervista Arsenala Trost u 92. minuti utakmice.