Atletico Madrid u četvrtfinalu Lige prvaka, Jan Oblak junak utakmice (VIDEO)

Posljednji sudionik četvrtfinala Lige prvaka je Atlético Madrid koji je nakon jedanaesteraca svladao Inter iz Milana, a na kraju je bilo 3:2 za domaće.

U prvoj utakmici u Milanu rezultat je bio 1:0 za Inter.

U 33. minuti Inter je dodatno povećao prednost, a vodeći pogodak postigao je Dimarco nakon brzog napada gostiju na asistenciju Barele s lijeve strane – 0:1.

Samo dvije minute kasnije Griezmann je vratio Atléticovu nadu u prolazak u četvrtfinale. Francuski napadač iskoristio je kiks u obrani Intera nakon dubinske lopte u šesnaesterac i rutinski matirao vratara za 1:1.

Prilike su se nizale, a Atletico je u 87. preokrenuo susret u svoju korist. Dobra lopta Kokea koji je proigrao Depaya, a Nizozemac je loptu poslao u donji desni kut Interovih vrata i time svoju momčad izjednačio u ukupnom poretku.

Tako je utakmica otišla u produžetke, a kasnije je pobjednik odlučen nakon jedanaesteraca, gdje je apsolutni heroj bio vratar Madriđana Jan Oblak koji je obranio dva jedanaesterca, dok je Lautaro na kraju promašio i postao tragičar svoje momčadi.