AZIJSKA LIGA PRVAKA: Igrali Mitrović i SMS, Malcolm krenuo prema osmini finala (VIDEO)

Nogometaši Al Hilala pobijedili su uzbekistanski Navbahor rezultatom 2:0 u susretu 5. kola azijske Lige prvaka. Time su osigurali plasman u daljnju fazu natjecanja pobjedom u ovoj skupini ispred sebe.

Tako su od kolovoza produžili niz od 21 utakmice bez poraza.

U 8. minuti nakon prekršaja dosuđen je jedanaesterac nad Sergejom Milinković Savićem koji je potvrđen VAR snimkom. Promašio je u 11. minuti Al Dawsari.

Potom je isti igrač u 68. minuti promašio još jedan penal, ali je Malcolm izborio odbijenu loptu za 1:0.

To je bila minuta kada je u igru ​​ušao srpski napadač Aleksandar Mitrović.

Al Dawsari se iskupio za svoje pogreške. U 85. minuti zabio je za 2:0. Iskoristio je dodavanje suigrača i uputio odličan lob udarac za konačni rezultat.

Nakon prvenstvenog derbija s Al Nasrom, Hilal će odigrati posljednji susret grupne faze u ovom natjecanju protiv iranskog Nasajia.