Bayern u finalu, opet protiv Albe za naslov!

Bayern je drugi finalist doigravanja njemačke Bundeslige, a za trofej će se boriti protiv Albe

Bayern je u polufinalu imao tešku borbu protiv momčadi Bonna, a odluka je pala večeras u petoj utakmici u kojoj su izabranici Andree Trinquierija trijumfirali kao gost rezultatom 87:74.

Bayern je prelomio utakmicu u trećoj četvrtini, potom su odigrali sjajno i na ulasku u posljednju četvrtinu stigli do osam bodova prednosti u kojoj su zadržali prednost i zasluženo prošli u finale.

Weiler-Bab je bio najučinkovitiji u pobjedničkoj momčadi s 18, a pratio ga je Đedović s 14 poena.

Srpski reprezentativac Vladimir Lučić postigao je devet poena, šest asistencija i pet skokova. U poraženoj momčadi najbolji bioParker Jackson s 25 poena.