BEZ ŠANSE: Uvjerljiv poraz Čukaričkog u Nizozemskoj

Nogometaši Čukaričkog poraženi su u 3. kolu kvalifikacija za Europsku ligu konferencija pošto su u uzvratnoj utakmici od nizozemskog Twentea poraženi s uvjerljivih 4-1.

Prvi dvoboj također je završio porazom od srpskog predstavnika s 3-1.

Nogometaši Čukaričkog odlično su ušli u utakmicu, u izglednoj prilici našao se Stefan Kovač. Veznjak “Brđana” bio je direktno ispred protivničkog vratara i nekoliko puta njegov pokušaj blokirali su brojni igrači protivničke momčadi.

U nastavku se ofenziva Brđana isplatila, dugi pas Bojana Roganovića pronašao je Luku Adžića koji se fenomenalno kretao i našao se u prilici za sjajnu priliku za šut iz blizine. Bivši igrač Zvezde, Anderlechta i Zvolea to koristi i postavlja u donji lijevi kut i dovodi srpski tim doo u vodstvo od 0:1.

Ipak, vodstvo gostujuće momčadi nije dugo trajalo.

Nizozemski reprezentativac je izveo slobodan udarac sa strane, a nakon ubačaja nogometaš Čukaričkog Mohamed Badamosi imao je laku priliku izbaciti loptu daleko od šesnaesterca gostujuće momčadi.

Umjesto toga, promašio je loptu i ona se našla do Robina Preppera koji je svojoj momčadi donio izjednačenje.

Nakon primljenog pogotka igra Čukaričkog potpuno se raspala.

U 34. minuti Michel Flapp zatresao je mrežu Novaka Mićovića nakon ubačaja Dina Rotsa.

Ni u drugom dijelu utakmice nije bilo puno promjena na terenu. Iako su naši bili u zaostatku, domaćin je imao puno više prilika.

Isplatilo se to još jednim pogotkom u 84. minuti kada je Grk Hristos Colis nakon dodavanja Vlapa pogodio mrežu Brđana i tako povisio rezultat na 3-1.

Isti igrač je ubrzo, u drugoj minuti nadoknade vremena, postigao još jedan pogodak, i to na vrlo lijep način. Uspio je prevariti stopera Čukaričkog Kovačevića, ući u šesnaesterac i s ruba precizno pucati za konačnih 4-1.