BILA JE DOVOLJNA MINUT NA TERENU: Jović donio pobjedu Milanu (VIDEO)

Nogometaši Milana slavili su na gostovanju kod Frosinonea s 3-2, u susretu 23. kola Serie A.

Pobjednički pogodak postigao je srpski napadač Luka Jović, koji je tako nastavio niz započet krajem godine, kada je izabran za igrača mjeseca prosinca.

U 81. minuti Jović se najbolje snašao nakon gužve u šesnaestercu, kada je lopta došla do njega, nije dvojio ni trenutka i, pokazalo se, donio pobjedu Rossonerima.

Joviću je ovo šesti gol ove sezone, a postigao ga je čim je stupio na teren umjesto Pulišića.

Time je nastavio niz preokreta u ovoj utakmici. Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 1:1, nakon golova Girouda u 17. minuti i izjednačenja domaćih preko mladog Matiasa Saulea u 24. minuti.

Frosinone je poveo u 65. minuti preko Luce Mazzitellija u 65. minuti, a Matteo Gabi ponovno je sedam minuta kasnije poravnao rezultat debitantskim golom u Serie A. Ovom prilikom Žiro je svom nastupu dodao i asistenciju.

Milan sada zauzima treće mjesto na ljestvici sa 49 bodova, čak 15 manje od gradskog rivala Intera koji je lider, a ujedno ima i dvije utakmice manje. Frosinone je na 14. poziciji sa 23 boda.