BLIZU POVIJESNOG USPJEHA: Srpkinje imaju aktivan rezultat pred revanš!

Ženska nogometna reprezentacija Srbije remizirala je 1:1 s Islandom u doigravanju za popunu A divizije Lige nacija. Naši su veći dio susreta bili bolji protivnik i imali loptu u svojim nogama. Oba pogotka viđena su sredinom prvog poluvremena.

Srbija je krenula agresivnije u utakmicu. Izabranici Dragiše Zečevića od početka su više držali loptu u svojim nogama. Bili su spretniji u broju šuteva.

Povele su golom Tijane Filipović, koja brani boje subotičkog Spartaka. Radost naših djevojaka bila je kratkog vijeka. Gost je izjednačio u 24. minuti preko Johansdottir. Taj rezultat ostao je na poluvremenu.

Do kraja je Violeta Slović samo požutjela. Naši su imali posjed, a obje su momčadi po tri puta šutirale u okvir gola.

U drugom poluvremenu i Srbija je više pucala i imala loptu u svojim nogama. U 83. minuti ostali smo bez Dine Blagojevića zbog dva žuta kartona. Islanđani to nisu iskoristili za pobjedu pa je utakmica završila remijem.

Revanš je na rasporedu 4. dana 27. veljače u Reykjavíku.