Bod Srbije protiv Tajlanda – sljedećeg suparnika Bugarske

Ženska seniorska reprezentacija Srbije doživjela je minimalan poraz u drugom susretu IV Lige nacija 2022. Tajland je danas u dvorani Ankara u Ankari pobijedio Srbiju rezultatom 3:2, po setovima 25:23, 25:27, 25. :20, 20:25 i 15:12, nakon 139 minuta igre.

Kao i mnogo puta do sada, meč protiv Tajlanda trajao je pet setova, a više od dva sata igre vodila se žestoka borba za svaki poen. Tajland je imao više vještine u odlučujućem, petom setu i na kraju zasluženo slavio.

Momčad Danielea Santarellija se borila, ali danas nisu mogla osvojiti više od dva seta, odnosno jedan bod.

Srbija je dva puta uspjela izjednačiti rezultat u setovima, te je u petom setu imala prednost od 10:8, ali to nažalost nije bilo dovoljno za konačnu pobjedu.