Borac napravio iznenađenje u ABA ligi, blistali su Segu i Uskoković, a uzalud 20 skokova Kamenjaša!

Košarkaši čačanskog Borca svladali su u svojoj dvorani Studentski centar sa 87-76 u 7. kolu regionalne ABA lige.

Gosti su u prvom dijelu bolje ušli u igru ​​i vodili s +9, ali se momčad trenera Mijatovića uspjela vratiti u dvoboj pa je druga četvrtina završila neriješeno. Drugo poluvrijeme u potpunosti je pripalo Čačanima koji su do kraja treće dionice došli do dvoznamenkaste prednosti i uglavnom je održavali do kraja.

Kod pobjednika najviše su se istaknuli Ronaldo Segou sa 17 poena, 6 asistencija i 3 skoka te Aleksa Uskoković sa 15 poena, 6 asistencija i 4 uhvaćene lopte. Sjajan je bio Tylen Birts sa 16 poena i 4 skoka.

U poraženoj momčadi najbolji je bio Kenan Kamenjaš sa 16 koševa i nevjerojatnih 20 skokova (od čega 11 ofenzivnih), a isti broj koševa upisao je i Mateo Drežnjak.

Borac je upisao treću pobjedu u ligi, dok je Studentski centar doživio treći poraz.