BRANITELJ PRVAKA PORAŽEN: Barać poslao poruku nakon Partizana

Košarkaši Mege savladali su juče Partizan sa 88:86 u neizvesnom duelu 4. kola ABA lige.

Domaćini tog susreta u dvorani “Ranko Žeravica” veći dio susreta imali su dvoznamenkasti plus. Dopustili su rivalu da se približi, a onda je Mega u posljednjoj sekundi postigla koš.

Tako su nakon početnih poraza vezali dva trijumfa. Nakon utakmice oglasio se i njihov trener Marko Barać:

Prvo želim čestitati svojim igračima na odličnom poslu. Jako dobro su se pripremili, u utakmicu ušli s puno koncentracije i još više energije. Obrambeno su odlično odradili svoje zadaće i rezultat takve igre je da smo tako napadačku momčad kao što je Partizan sveli na samo 29 poena u prvom poluvremenu. Inzistirala sam na igračicama da bez obzira na to kako se utakmica odvija, ako postoji veća razlika između bilo koje momčadi, da ostanu koncentrirane 40 minuta, jer smo se nadale da će ovo biti igra na jednu, dvije lopte, kao što je i bila. . Na kraju se to i dogodilo. Vratilo nam se to zbog nekih problema iz prva dva kola. Mislim da smo to svojim radom i hrabrošću zaslužili. Nastavljamo s radom, jako smo dobro trenirali prije ove utakmice, što mi daje optimizam da ćemo nastaviti s dobrim igrama. Poželeo bih Partizanu puno sreće u narednim utakmicama, rekao je na konferenciji za novinare.

Nakon ovog susreta u 5. kolu Mega gostuje ekipi Budućnosti.