BUNDESLIGA: Pavlovićev debi za Bayern, Undav uništio Leipzig! (VIDEO)

Danas su odigrane utakmice 19. kola Bundeslige. Počelo je sastancima do 15:30.

Bayern je na gostovanju ne tako lako svladao Augsburg s 3:2.

Počelo je burno za domaćine. Rehbechajev pogodak je poništen zbog zaleđa.

Bavarci dolaze u vodstvo u 23. minuti. Strijelac je momak srpskog porijekla Aleksandar Pavlović. Do poluvremena je bilo 2:0 preko Alphonsea Daviesa u sudačkoj nadoknadi.

Prednost Bavaraca prepolovljena je odmah na početku drugog poluvremena. Demirović na asistenciju Mbabua. Kaneov pogodak je poništen zbog ofsajda u 58. minuti. No odmah se ispravio i u 61. minuti doveo Bavarce do 3:1.

Domaći su u završnici utakmice promašili jedanaesterac. Ostali nisu, ali tek u nadoknadi za tijesan poraz.

Stuttgart se prisjetio utakmica s početka sezone i deklasirao Leipzig s 5:2.

Stuttgart je prvi poveo protiv Bullsa. Na isteku 25. minute penal je realizirao Enzo Milo. Undav pet minuta kasnije povisuje na 2:0.

Benjamin Šeško je u dvije minute smanjio na 2:1 i donio vrlo uzbudljivih pola sata. Odmah zatim domaći vraćaju prednost od dva pogotka. Poravnanje je postignuto u 48. minuti.

Oduševljenjima nije bilo kraja, Leipzig je golom Opendea u 55. minuti smanjio na 3:2. Undav odmah u sljedećem napadu donosi 4:2 Stuttgartu. Peti pogodak za domaćine ovog susreta postigao je vrlo raspoloženi Denis Undav hat-trickom u 75. minuti.