BUNDESLIGA: Tri crvena kartona, pola sata dovoljno Bayernu da slomi Darmstadt! (VIDEO)

fc bayernfc bayern

Nogometaši Bayerna uvjerljivo su na svom terenu slavili protiv Darmstadta s 8:0 u 9. kolu Bundeslige. Mučili su se neko vrijeme, a onda ubacili u petu brzinu.

Krenulo je loše po njih jer su već u 4. minuti bili s igračem manje. Josua Kimich je isključen.

Do poluvremena je bilo 2:1 za Darmstadt iz jedanaesteraca. Ostali su bez Đasule i Maglice. Uz sve to Saneu je poništen pogodak.

A onda je od 50. minute krenula goleada. U 16 minuta postigli su 7 golova. Od 51. do 76. minute Kane, Musiala i Sane zabili su po 2 pogotka. Upisao se i Thomas Miller.

Do kraja su postigli i osmi pogodak, a odličnu partiju zaokružio je Harry Kane u 88. minuti. Bayern je sada na prvom mjestu dok ostale momčadi s vrha ne odigraju svoje utakmice. Darmstadt je blizu zone ispadanja.