Čelik Junior bolji na domaćem terenu od ekipe Gradačca

Rukometaši zeničkog Čelik Juniora slavili su u derbi susretu 10. kola Prve rukometne lige Federacije BiH. U Areni Zenica pobijedili su ekipu Gradačca sa 37:20.

Poluvrijeme 17:6 za Juniore. Nakon subotnje pobjede na oficijelnoj Facebook stranici ŠR Čelik Junior su objavili:

“Još jedna ubjedljiva pobjeda naše ekipe. Sjajna igra u prvom poluvremenu, tvrda odbrana i efikasan napad, samo su preneseni u drugom dijelu susreta. Od 42. minute u igru su uvedeni mlađi članovi ekipe, te pokazali da klub ima svijetlu budućnost.”

Najefikasniji u ekipi Čelik Junior su bili Anes Suljić sa 11 i Amel Džakmić sa 5 pogodaka. Odličan je bio i golman Džan Čeljo sa 13 odbrana. Nakon 10. kola Čelik Junior je prvi na tabeli sa 18 bodova.

U narednom, 11. kolu rukometaši Čelik Juniora gostuju ekipi RK Donji Vakuf. (M. P.)

The post Čelik Junior bolji na domaćem terenu od ekipe Gradačca appeared first on zenicainfo.ba.