Chelsea upisao nova tri boda, junak utakmice Đorđe Petrović (VIDEO)

Nogometaši Chelseaja su u 21. kolu Premier lige pobijedili ekipu Fulhama rezultatom 1:0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Cole Palmer iz jedanaesterca u prvom poluvremenu, a junak je bio naš vratar Đorđe Petrović koji je četiri puta uspješno intervenirao. . Chelsea je dominirao, ali nije tako lako dolazio do pravih prilika. Naime, prvi je ozbiljnije zaprijetio Fulham, i to u 28. minuti kada je Petrović zaustavio pokušaj Harryja Wilsona.

Fulham je u nastavku bio sve opasniji, a gosti su u 73. minuti bili najbliži izjednačenju. Pereira je poslao povratni pas s desnog boka, Jimenez je ostao sam i naciljao suprotni kut, no Petrović je izvrsno intervenirao.

Isti akteri bili su u glavnim ulogama, a nekoliko minuta kasnije Srbin je ponovno bio uspješniji od Meksikanca i zaslužio titulu junaka utakmice.

Fulham je bio sve opasniji, a gosti su u 73. minuti bili najbliži izjednačenju. Pereira je poslao povratni pas s desnog boka, Jimenez je ostao sam i naciljao suprotni kut, no Petrović je izvrsno intervenirao. U glavnim su ulogama bili isti glumci, a nekoliko minuta kasnije Srbin je ponovno bio uspješniji od Meksikanca.