Crvena zvezda “na tren” isporučila Radničkom pet komada (VIDEO)

crvena zvezda "na tren" isporučila radničkom pet komada (video)crvena zvezda "na tren" isporučila radničkom pet komada (video)

Nogometaši Crvene zvezde uvjerljivo su svladali Radnički iz Niša u Kupu Srbije i plasirali se u 1/4 finala natjecanja u kojem brane trofej.

Iako se činilo da će utakmica biti teška, s obzirom na teške uvjete za igru, Zvezda je zaplesala na terenu i odigrala možda i najbolje poluvrijeme ove sezone.

Branitelj naslova u Kupu Srbije poveo je već u 12. minuti preko Kneževića koji je sjajno u šesnaestercu slomio braniča Radničkog i pospremio loptu u gol.

Samo 5 minuta kasnije crveno-bijeli dolaze do drugog pogotka jer je Katai iskoristio grčku obranu gostiju i fenomenalno lobovao vratara.

Zvezda se tu nije zaustavila, a dvije minute kasnije Nikolić je u kazneni prostor poslao Endjea koji je plasirao loptu u gol za 3:0.

U 25. minuti Kraso je lijepo položio Lučiću koji je s 20 metara sjajno pogodio gornji lijevi kut gostujućeg vratara za 4:0.

Konačni rezultat postavio je Kraso koji je bio precizan s bijele točke. Prethodno je Katai oboren u zračnom prostoru.

U drugom poluvremenu nije bilo ni blizu tako impresivno kao u prvom. Barak Bahar dao je priliku mladim igračima, Zvezda je napadala, ali nije uspjela postići pogodak.

S druge strane, Slavoljub Đorđević je brzo napravio sve izmjene i Nišlije su bile konkretnije, ali nisu uspjele realizirati dvije solidne situacije pred golom Glazera.

Na kraju, uvjerljiva pobjeda crveno-bijelih iz Beograda za prolaz u 1/4 finala.