Danas sa početkom u 12:00h će se u hotelu „Blanka“ na Vlašiću održati sastanak koji za cilj ima da se razgovara o trenutnoj situaciji u oblasti turizma u SBK ali i o perspektivi turističke privrede u narednom periodu.
Sastanku će prisustvovati i Federalna ministrica okoliša i turizma, gospođa Edita Đapo.




