Direktor ŠPD-a Vildan Hajić i direktor Natron-Hayat Selami Yakar posjetili su premijera Vlade Srednjobosanskog kantona kako bi razgovarali o dosadašnjim aktivnostima i unapređenju međusobne saradnje između ove dvije firme. Premijer je izrazio zadovoljstvo dosadašnjim rezultatima i podržao nastavak saradnje, ističući da sinergija između ove dvije firme predstavlja ključ za razvoj regije.
The post Direktori ŠPD-a i Natron-Hayata posjetili premijera Vlade SBK appeared first on – Info portal Bugojno.




