U proteklom periodu travnički vatrogasci imali su pune ruke posla. Svakodnevne intervencije dopunile su aktivnosti na sprječavanju širenja pandemije koronavirusa.
Građani Općine Travnik zaista su u mnogim prilikama iskazali zahvalu ovim vrijednim ljudima a neku su se odlučili na poseban način zahvaliti.
Naime, jedna Travničanka napisala je pismo koje je poslala na adresu Vatrogasne jedinice Travnik. Isto pogledajte ispod.

Evo šta su odogovorili travnički vatrogasci:
Zaista nam je drago da postoje sugrađani koji prate naš rad i naše velike napore da pružimo vatrogasnu i svaku drugu sigurnost stanovnicima naše Općine. U proteklom periodu imali smo dosta aktivnosti gdje su naši pripadnici uložili mnogo truda kako bi svoje obaveze izvršili profesionalno i odgovorno. Danas smo dobili pismo od naše sugrađanke, ovo pismo nas je zaista obradovalo i trenutno nam je vrednije od mnogih priznanja koje smo dobili u proteklom periodu. Takođe ovo pismo nas obavezuje da i dalje nastavimo raditi na unapređenju pružanja usluga zaštite naših sugrađana.Hvala svima koji prate i pozitivno vrednuju naš rad!




