Nakon što je rekonstruisano dječije igralište u Mjesnoj zajednici Odmut
Gradska uprava je uložila sredstva u obnovu dječijeg igrališta ispod Đačkog doma, a povodom završetka radova, večeras je odigrana revijalna utakmica.
Tim iz Mjesne zajednice Odmut se sastao sa ekipom SDP-a Zenica i odigrao utakmicu, koja je organizovana kao zahvalnost za donaciju mreža za golove i opreme od strane SDP-a. Nakon utakmice, održano je druženje.
“Otkako je teren obnovljen, svake večeri se ovdje igra fudbal od šest sati uveče do kasno u noć. Lokacija je maksimalno iskorištena i korisna za sve nas“, rekao je mještanin Samir Lišić.
Lišić je također najavio planove za osposobljavanje terena za košarku i stvaranje boljih uslova za tu vrstu sporta.
Objava: Donacija za dječije igralište na Odmutu objavljena je na zenicainfo.ba.
Izvor: ( zenicainfo.ba / TNTPortal.ba )




