Dončić poraz Dallasa pratio kao gledatelj, Toronto slavio čudesnim preokretom

Košarkaši Toronta slavili su u nedjelju na svom terenu protiv Dallasa nakon sjajne igre u zadnjoj četvrtini rezultatom 110:107.

Toronto je sjajnom igrom u posljednjoj četvrtini uspio doći do pobjede na svom parketu. Nešto su bolji domaći bili nakon prve dionice, ali je Dallas na odmor odnio devet koševa prednosti, piše Index.

Na tih devet dodali su Mavericksi još 14 i u posljednju četvrtinu su ušli s +23, a najveća prednost gostiju bila je 30 poena. Domaći su pokazali da imaju snage za preokret i dobili su posljednju četvrtinu rezultatom 47:21.

Ključna posljednja četvrtina

Lomio se rezultat u posljednjih nekoliko minuta, ali domaći su ustrajali do konačnog trijumfa i nakon što je Dallas u samom finišu prišao na koš zaostatka te tako došli do 21. trijumfa u sezoni, a petog vezanog.

Toronto su predvodili Kyle Lowrie s 32 poena, deset asistencija i osam skokova, Chris Buescher s 21 poenom i sedam skokova i Rondae Hollis-Jefferson s 18 poena i devet skokova.

Na drugoj strani u Dallasu su bolji od ostalih bili Jalen Brunson s 21 poenom i devet asistencija, Kristaps Porzingis s 19 poena i 12 skokova, Dwight Powel sa 17 poena i devet skokova i Tim Hardaway sa 16 poena i osam skokova.

Slovenac glavna zvijezda

Luka Dončić nije mogao nastupiti zbog ozljede, a njegov izostanak se itekako osjetio u igri Dallasa. Ipak, Dončić je bio na utakmici i oduševio navijače.

Slovenski navijači stigli su u Toronto kako bi pozdravili Dončića koji je ovu utakmicu proveo kao gledatelj, a čim se pojavio u dvorani, krenulo je ludilo.

Neki su u tom ludilu uspjeli dobiti autogram, a neki fotografiju, tako da je Dončić opet bio glavna zvijezda večeri.