Donedavni igrač Partizana golom i asistencijom donio preokret (VIDEO)

Nakon mnogo kontroverzi Quincy Mennig je ove zime napustio Partizan. Bio je već viđen u Konyasporu, no klub je odustao u posljednji trenutak, iako se krilni napadač već oprostio od suigrača u Srbiji.

Ipak, u finišu prijelaznog roka otišao je u Tursku, ali u Sivaspor. I to se pokazalo kao cilj ovog kluba u prijelaznom roku.

Nizozemski nogometaš pogotkom i asistencijom izravno je donio preokret na domaćem terenu u 4-1 pobjedi nad Pendiksporom.

Gokčan Kaja je u 16. minuti pogodio za vodstvo gostiju, ali tada je na scenu stupio donedavni nogometaš crno-bijelih.

Prvo je u 26. minuti, sigurnom realizacijom polukontre, izjednačio rezultat, da bi u 58. minuti precizno prebacio do Osmanšpaši koji donosi preokret.

Do kraja su Manaj u 69. i Kojta u petoj minuti nadoknade vremena postavili konačan rezultat i pobjedu pretvorili u uvjerljivu.

Sivaspor je šesti na ljestvici s 37 osvojenih bodova, daleko ispred Konje – za koju je prvotno trebao potpisati Mennig – koja je tek na 18. poziciji s 28 bodova.