Dragan Lovrinović iz Travnika osvojio zlato na “Europen cup WAKO Grand Prix” u Sarajevu

Od 11. do 14. travnja 2024. godine Bosna i Hercegovina, odnosno Sarajevo domaćin je velikog sportskog natjecanja, na kojem se kickboxeri iz cijele Europe bore za titulu najboljih. U glavnom gradu BiH održava se Europski kup u kickboxingu, koji je uvršten i u zvanični kalendar Svjetske kickboxing asocijacije koja broji preko 120 članica na svih pet kontinenata (WAKO), piše Travnicki.ba.

Organizator ovog vrhunskog sportskog događaja u Areni Hills na Ilidži je Kickboxing akademija “Ilidža” .

Jučer je sedamnaestogodišnji Dragan Lovrinović iz Travnika, član Kickboxing kluba “Vitez” u juniorskoj disciplini light contact do 74 kg osvojio prvo mjesto.

“Ovo mi je prvo natjecanje i prva borba tako da sam prezadovoljan rezultatom. Želim se zahvaliti treneru Mariu Jukiću na svim treninzima i uloženom trudu, da nisam slušao njega tijekom borbe, ne bih pobijedio”.  izjavio je Dragan za Travnički vjesnik.

Na Europskom kupu učešće je uzelo 1164 natjecatelja iz 19 zemalja, u ova tri dana natjecatelji iz 213 klubova Europe bore se za titule prvaka.

Čestitamo Draganu na uspjehu i želimo mu sreću u nastavku karijere.

dragan lovrinović iz travnika osvojio zlato na “europen cup wako grand prix” u sarajevu dragan lovrinović iz travnika osvojio zlato na “europen cup wako grand prix” u sarajevu