21.6 C
Petak, 1 srpnja, 2022

Džikić nakon poraza: Partizan zasluženo u finalu

Košarkaši Budućnosti izgubili su u prvenstvu ABA lige od Partizana rezultatom 101:77.

Nakon utakmice svoje dojmove iznio je trener Budućnosti Aleksandar Džikić.

Partizan je to zaslužio u finalu. Očekivao sam da ćemo igrati s više hrabrosti i energije, ali to se nije dogodilo. Od samog starta smo ušli u Partizanov ritam, igrala se zadnja linija, otvarao se prostor za visoke igrače, nismo bili dovoljno agresivni u obrani, pa je na kraju utakmica završila kako je i završila. Volio bih da smo igrali bolje, jače i odlučnije, ali nismo uspjeli, rekao je Aleksandar Džikić i dodao:

– Partizan je u prvom poluvremenu zabio dosta teških udaraca, stekao potrebnu sigurnost i samopouzdanje, mnogo smo griješili u drugoj četvrtini, kada je bilo riješeno pitanje pobjednika. Prerano je za priču o izvedbi tijekom sezone. Ima razloga za zadovoljstvo i nezadovoljstvo, ali za spomenutu priču ima vremena.